Patrzcie jakie stare złoto znalazłem
#wojna #ukraina


Patrzcie jakie stare złoto znalazłem
#wojna #ukraina


@czysty_rigcz
Ta, a ja kiedyś u takich januszów robiłem i te "dobrowolnie" albo że ta premia to raz na jakiś czas to ściema. Zazwyczaj jest tak że premie masz co miesiąc do wynagrodzenia a jeśli nie przyjdziesz do pracy np NŻ czy chorobowe to od razu Ci tną tą premię która to bardzo często jest w wysokości 1/4 pełnego wynagrodzenia. czyli masz co miesiąc 4tys żetonów z orzełkiem a tu bach i masz 3000-3200. Je*** takich chu*** prądem. Oby wymarli śmiercią naturalną.
Wiem co zaraz napiszesz. Że tak nie powinno być że to kłamstwo to od razu odpowiem. Teoria sobie życie sobie.
Zaloguj się aby komentować