Komentarze (7)

Pan_Wiesio

Dobrze im powiedział. Szkoda tylko, że gówno to daje

Pan_Wiesio

@Cybulion mem nawet zabawny. Szkoda tylko, że jeśli w ten sposób zaprzeczasz sensowi jego wystąpienia, to pokazuje jak ubogie masz argumenty ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

Cybulion

@Pan_Wiesio czlowieku jak ja od atosa to nawet stowy bym nie wzial. A palujcie sie pod dzbana dobrej zabawy.

Pan_Wiesio

@Cybulion aha, zacny argument. Całkiem na twoim poziomie

wiatrodewsi

Zaorał XD Żeby cokolwiek zaorać to trzeba by go do pługa zaprząc, bo już z obsługą by se nie poradził. Gość intelektualnie jest na poziomie Suskiego i Janunia Kowalskiego, nazywanie go dzbanem urąga dzbanowi.

jiim

O, osiedlowy prymitywny dresik, co kupił sobie papier doktora się nie zapluł przy wypowiedzi!


A poza tym orać to można tego dresika i frajera @atosa, który do filmiku sprzed trzech lat nie zamieści nawet sprostowań.


Bzdury dzbana czy podobnego idioty Kalety zostały dawno obalone:


https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/126465/jaki-mowil-o-czeskich-sedziach-zareagowal-b-minister-sprawiedliwosci-czech.html


> Po wystąpieniu polityka PiS głos zabrał Jiří Pospíšil, były minister sprawiedliwości Czech, a obecnie europoseł partii TOP 09.

> – Bardzo dziękuje za udzielenie mi głosu. Pozwolę sobie zareagować na słowa pana Jakiego, który wspomniał system (sędziowski – red.) w Czechach. Ja przez pięć lat byłem ministrem sprawiedliwości i byłem odpowiedzialny za reformę systemu sprawiedliwości. Mieliśmy podobne problemy z komunistycznymi sędziami, ale nigdy nie posługiwaliśmy się takimi metodami – oświadczył.


https://demagog.org.pl/wypowiedzi/wybor-sedziow-w-niemczech-jaka-jest-rola-sedziow/


> W Niemczech sędziów na szczeblu federalnym powołuje specjalna komisja – Richterwahlausschuss. W jej skład wchodzą 32 osoby. 16 z nich to ministrowie krajów związkowych (landów), odpowiedzialni za dany obszar. Kolejnych 16 członków powołuje Bundestag spośród osób odznaczających się doświadczeniem prawniczym. Obecnie są nimi posłowie, choć nie jest to wymóg formalny. Kandydatura sędziego w Niemczech jest opiniowana przed wyborem przez prezydium sądu (Präsidialrat), w którym ma orzekać kandydat. Opinia ta nie jest formalnie wiążąca, lecz sędzia może zostać wybrany dopiero po przedłożeniu opinii.


> Za wybór sędziów federalnych odpowiedzialność ponoszą organy kolegialne o nazwie Richterwahlausschuss (komisja ds. wyboru sędziów). Jest to wymóg, który wynika z art. 95 ust. 2 ustawy zasadniczej Niemiec. Organy te składają się z 32 osób. 16 z nich to ministrowie krajów związkowych (landów), a pozostałych 16 członków powołuje Bundestag (niższa izba parlamentu federalnego).


Więc, debile, sami siebie orzecie.


#jebacpis

Zaloguj się aby komentować