Ostatnio to sobie włączam co rano i wpierdalam się pod zimny prysznic.
https://youtu.be/g3vVT35FAIU?si=RpdmGw9d3lk_Rnrk
#dziendobry #muzykaelektroniczna
Ostatnio to sobie włączam co rano i wpierdalam się pod zimny prysznic.
https://youtu.be/g3vVT35FAIU?si=RpdmGw9d3lk_Rnrk
#dziendobry #muzykaelektroniczna
@Gepard_z_Libii - wolę oryginał: https://youtu.be/Ej0WpJ9XR6w
@Gepard_z_Libii - to na osłodę masz tu laski gibające się na Ibizie: https://youtu.be/vikINxBifrk
@Gepard_z_Libii - jak Ci mało to tu bonus, który osobiście bardzo lubię: https://youtu.be/cq5pxSUvPFg
Zaloguj się aby komentować