Ok skończyłem 2 sezon silosa/silosu nie wiem jak poprawnie będzie.
Polecam, czasem dialogi przydługie i ten "solo" wkurzający. Ale 2 sezon na plus jak najbardziej
#seriale
Ok skończyłem 2 sezon silosa/silosu nie wiem jak poprawnie będzie.
Polecam, czasem dialogi przydługie i ten "solo" wkurzający. Ale 2 sezon na plus jak najbardziej
#seriale
Zaloguj się aby komentować