Hejto.pl
OJA OJA OJA, NIE WIERZĘ. OJA. TO MOŻNA TAK PO LUDZKU COŚ ZGŁOSIĆ, JEST ZROBIONE I NAWET DZIAŁA - ofca - Hejto.pl