#ogrodnictwo #rosliny #pytanie
ktos wie może co robić z tym Panem pośrodku? Usycha mi mocno.
za dużo podlewam to źle , za mało też źle xd

#ogrodnictwo #rosliny #pytanie
ktos wie może co robić z tym Panem pośrodku? Usycha mi mocno.
za dużo podlewam to źle , za mało też źle xd

@DzialaczWiejski to bardzo ciężka roślina do utrzymania w domu, do tego ma charakterystyczny okres wzrostu gdzie gubi liście od dołu i potrafi mieć jednego małego zielonego listka i to nic nadzwyczajnego. Do tego nie może mieć za ciepło, lepiej jej jak ma poniżej 20 stopni, gleba lekko wilgotna, ale cały czas, bez okresów przejściowych. Najlepiej kupić taką kule do nawadniania i zostawić, pamiętać o keramzycie na dnie doniczki.
@DzialaczWiejski Trzymam kciuki, bo u mnie to jedna wielka umieralnia zawsze :/ tylko biedny skrzydłokwiat przetrwał remont i przyszedł z nami na nowe, zapylony gładzią, podlewany gdy się całkiem wykłada. On to chyba lubi, bo wszystko inne padało mimo, że troszczyłem się jak o jajeczko xD Ale podejmę jeszcze kolejną próbę roślin w domu
Zaloguj się aby komentować