#ogrodnictwo #bonsai
Mam w donicy klona jesionolistnego. Trochę go męczę xD żreć dostaje i pićku, ale coś za coś.

#ogrodnictwo #bonsai
Mam w donicy klona jesionolistnego. Trochę go męczę xD żreć dostaje i pićku, ale coś za coś.

Zaloguj się aby komentować