Od Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna #rosja #zelenski #sbu


Od Wołodymyra Zełenskiego
#ukraina #wojna #rosja #zelenski #sbu


@Hoszin @RedCrescent Ale i powodów do paniki brak. To miałoby znaczenie gdyby w odwodzie czekały świeże i zaopatrzone siły gotowe do dalszych postępów. A tak przecież nie jest. Wypsztykali się na ten atak kompletnie, no i pozostają w sytuacji niedoboru mięsa, oraz najgorszych niedoborów logistyki od początku inwazji.
Zesranie osintowców jest raczej na wyrost.
Zaloguj się aby komentować