Od tygodnia próbuje wrzucić żarełko na hejto ale przypominam sobie dopiero jak już połowa zjedzona.
Dzisiaj się udało.
Curry z kury z ryżem i takie tam
#jedzzhejto

Od tygodnia próbuje wrzucić żarełko na hejto ale przypominam sobie dopiero jak już połowa zjedzona.
Dzisiaj się udało.
Curry z kury z ryżem i takie tam
#jedzzhejto

Zaloguj się aby komentować