Oby drzewa w lesie były wysokie i chroniły przed słońcem xD Istna patelnia się szykuję na moje i @scorp ultramaratony ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#bieganie #pogoda #ociechuj #biegiultra #ultra #ultramaraton

Oby drzewa w lesie były wysokie i chroniły przed słońcem xD Istna patelnia się szykuję na moje i @scorp ultramaratony ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#bieganie #pogoda #ociechuj #biegiultra #ultra #ultramaraton

Zaloguj się aby komentować