Obwinianie wszystkich Rosjan za wojnę i Putina to jak obwinianie wszystkich Polaków za PiS, a nawet jeszcze gorzej, bo tam faktycznie ich za mordę trzymają krótko, a u nas to dopiero na dobre wejdzie po najbliższych wyborach. Jest wiele sond ulicznych na których widać, że ogromna część społeczeństwa, w tym przede wszystkim młodzież nie popiera tego szaleństwa, część z nich z oczywistych powodów też boi się o tym mówić, natomiast retorykę i działania Putina popierają głównie ewidentni imbecyle i boomerstwo, czyli odpowiednik polskich wyborców PiS. #ukraina #wojna #rosja #pis #bekazpisu

