cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-12-17T00:18:08+01:004Obejrzałem 2 sezon arcane. Ni chuchu nie wiem o co tam chodzi xD #seriale Ale polecam :p43Udostępnij
dolitd2024-12-17T00:38:29+01:001@cebulaZrosolu Miałem to samo, bo zapomniałem co było w pierwszym sezonie i pogubiłem się kto jest kto i co chce. Przestałem oglądać na trzecim odcinku, odświeżyłem pierwszy sezon i dopiero wtedy kontynuowałem drugi. Wtedy wszystko nabrało sensu.
SuperSzturmowiec2024-12-17T04:47:35+01:000Ściągłem sobie niedawno. Gówniana stylistyka i postacie. Wyjebalem do kosza po kilku minutach
SirkkaAurinko2024-12-17T06:49:47+01:001Witam w klubie. Wizualnie majstersztyk, ale zgubiłem się fabularnie totalnie :)