@walus002 @Pan_Tuman ja skończyłam i drugi, ale bolało z każdym odcinkiem. xD Trzeci przynajmniej zacznę, czy skończę będzie zależeć jak bardzo scenarzyści odejdą od fabuły książek, bo pisanie własnych wątków wybitnie im nie wychodzi. Szkoda trochę zmarnowanego materiału, bo w pilocie wyglądało to dobrze. Samą walkę w Blaviken mogę oglądać po kilka razy.
@walus002 Odwrotnie, do całego pierwszego sezonu Wiedźmina był zaangażowany choreograf walk z GoT oprócz tej z Blaviken (https://wegotthiscovered.com/tv/netflixs-witcher-surprising-game-thrones-connection/ ).
Zaloguj się aby komentować