Bigos★2023-02-09T14:38:59+01:002W Polsce jest sześć trójstyków, z czego dwa gdzie można takie coś legalnie robić.
lavinka2023-02-09T15:45:50+01:000@Deykun Byłam kiedyś na takim styku Szwajcarii, Francji i Niemiec. :)
Kreciola2023-02-09T16:26:55+01:001@Deykun ciekawe jakby ktoś usiadł na tym słupie cementowym i np popełnił jakieś przestępstwo używając laptopa. Który kraj by go ścigał?
Domingo2023-02-09T18:57:59+01:004 ciekawe jakby ktoś usiadł na tym słupie cementowym i np popełnił jakieś przestępstwo używając laptopa. Który kraj by go ścigał? @Kreciola Izrael.
Jarosuaf2023-02-09T23:33:25+01:000@Bigos Czy trójstyk polsko-słowacko-ukraiński zaliczasz do tych, w których można ro zrobić nielegalnie?
Jarosuaf2023-02-10T07:29:46+01:000@Bigos Byłem na tym trójstyku z Ukrainą i Słowacją (góra Krzemieniec) i można sobie tam chodzić w kółko bez problemu
Bigos★2023-02-10T08:10:52+01:000@Jarosuaf Móc pewnie można, ale czy to jest legalne to raczej nie Ja byłem na PL-CZ-SK. Ciekawa rzecz, pochodzisz kilka metrów a możesz powiedzieć, że zwidziłeś dwa kraje