#nocnazmiana #listaobecnosci
#nocnazmiana #listaobecnosci
Obudziłem się, bo miałem dziwny sen. Najpierw prowadziłem jakąś babkę starszą przez katakumby, a jak już wyszliśmy z nich to tam czekali jacyś dziennikarze i mnóstwo ludzi i nie mogliśmy przejść i zacząłem krzyczeć: "c⁎⁎j wam w d⁎⁎ę komuniści" i cały tłum zaczął skandować te słowa i wtedy otworzyłem oczy. Chyba za dużo jeżdzenia spierdolonezem .
Zaloguj się aby komentować