ErwinoRommelo★2024-09-29T08:28:33+02:002@UmytaPacha boo super gif, ciężko być na nocnej ten pies od rana marudzi ze chce siku …
ErwinoRommelo★2024-09-29T11:33:08+02:002@UmytaPacha szabruje co w lodówie dobrego, serek Bieluch do niego nakidalem puree owocowego jabłko Mango no i croisancik kawka herbatka.
ErwinoRommelo★2024-09-29T11:49:44+02:002@UmytaPacha no zawsze, espresso coby się obudzić i herbatka bo lubię smak i sobie cóż ciepłego posiorbac