fonfi★Fanatykw Rower2025-06-13T20:22:58+02:0026No to z kim jutro zbijamy pionę na trasie MG2025? #rower269Udostępnij
fonfi★2025-06-13T23:18:19+02:002@cebulaZrosolu ciężko się nie zgodzić, ale głębokie jak na piątkowy wieczór 🙄
fonfi★2025-06-14T07:29:31+02:001@onpanopticon 120 bo z młodym jadę. Byliśmy zapisani na 250 ale przez maturę nie było kiedy go rozjeździć i przepisaliśmy się na 120. Chociaż tak naprawdę to jest 130 + dojazd jakieś 30 to i tak się lekką ręką 160 uzbiera.