No i koniec wędkowania, cos zlowiłem, duzo nie było, ale mi to w zupełności wystarczy.
#winiuchowedkuje


No i koniec wędkowania, cos zlowiłem, duzo nie było, ale mi to w zupełności wystarczy.
#winiuchowedkuje


@winiucho Znam te teorię, że łuskę lina się wypala w oleju, ale moje mame i tate zawsze czyszczą, bo lubią tę skórę pożerać i twierdzą, że taka z pozostawioną łuską jest niesmaczna. Z resztą, jak mi się czasem uda przytargać lina, to moja też każe czyścić z łuski. Dlatego, staram się lina nie mieć xdd
Pomyśl o wędzeniu - bardzo smaczny jest wędzony. Taki duży leszcz też, a tu już masz materiał.
Zaloguj się aby komentować