@tom-hetman Bo tobie sie wszystko pomieszało. Miałeś wyłączyć TV i włączyć myślenie, a ty wyłączyłeś myślenie i włączyłeś wrealu.pl czy jak te śmietniki się zwą. Nadal masz szansę wyjść z tej bańki szamba i wrócić na łono normalnej społeczności i tego ci życzę.