entropy_★2024-05-05T09:15:09+02:002@Byk Bociek! Farciarz, u mnie tylko gołębie latają xD Miłego dnia i smacznej kawusi
Byk★2024-05-05T09:38:20+02:002@entropy_ Kawaler w tym roku się trafił. Również miłej niedzielki, ja pakuje własnie mandżur i opuszczam Podlasie.