Nie wziąłem słuchawek do roboty. Usiadłem sobie wygodnie, poklepałem się po kieszeniach i morda pic rel. Chyba sobie kupię jakieś kablowe awaryjne, żeby cokolwiek mieć, bo ja pi⁎⁎⁎⁎lę.
#manacieopowiesci #zalesie


Nie wziąłem słuchawek do roboty. Usiadłem sobie wygodnie, poklepałem się po kieszeniach i morda pic rel. Chyba sobie kupię jakieś kablowe awaryjne, żeby cokolwiek mieć, bo ja pi⁎⁎⁎⁎lę.
#manacieopowiesci #zalesie


Zaloguj się aby komentować