cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2025-02-21T02:23:54+01:0013Nie śpimy! Wcinamy! #nocnazmiana1311Udostępnij
ErwinoRommelo★2025-02-21T02:35:01+01:004@cebulaZrosolu xd uojciec od tygodnia I juz powtarzac sir musi
ErwinoRommelo★2025-02-21T08:24:28+01:002@cebulaZrosolu jeszcze pora zeby zlamac cykl, wojek erwino zrobi z niego napastnika
cebulaZrosolu2025-02-21T08:25:38+01:001@ErwinoRommelo załatwisz mu lekcje w juniorach Paris San żermę? :)
ErwinoRommelo★2025-02-21T08:36:02+01:002@cebulaZrosolu no baa, a potem bedziemy siedziec na trybunach i chuj ze to liga mistrzow ; my najebani i jak na meczu okregowki « sedzia ty chuju slepy » bedziemy krzyczec