Nie rozumiałem czemu niektórzy nazywają użytkowników Hejto "Tomki" i "Tosie". Było to dla mnie trochę dziwne, niejasne. Aż dzisiaj doznałem olśnienia, że może chodzi o powitanie: HEJTOmki, HEJTOsie...
No chyba, że zupełnie nie o to chodzi :D
Nie rozumiałem czemu niektórzy nazywają użytkowników Hejto "Tomki" i "Tosie". Było to dla mnie trochę dziwne, niejasne. Aż dzisiaj doznałem olśnienia, że może chodzi o powitanie: HEJTOmki, HEJTOsie...
No chyba, że zupełnie nie o to chodzi :D
Zaloguj się aby komentować