Hejto.pl
Nie pamietam, czy już to kiedyś pisałem, ale najwyżej napiszę jeszcze raz: Kaweco z tym cenami to PI⁎⁎⁎⁎LI NA - Rozpierpapierduchacz - Hejto.pl