Niby beka z ruskich, ale jakby tak się zastanowić, to wcale im tak źle nie poszło i nie idzie, zważywszy na ogrom pomocy z zachodu (oraz innych państw, jak na przykład Polska), zarówno militarnej, organizacyjnej (bo bez zachodu Ukraina już dawno by się pogrążyła w chaosie) jak i finansowej. #ukraina #wojna #rosja