Komentarze (32)

@binarna_mlockarnia Założy na stówę. I każdy następny też założy. Ale to nie przeszkodzi ludziom skakać sobie do gardeł z lewa na prawo. Głupcy.

Wychowanek stypendysta Depratamentu Stanu USA okazuje się zdrajcą Polski jak fachowcy którzy byli szkoleni w Moskwie?

Stare, znałem.

@bajerfull chcialbym zobaczyc taka akcje, ze Karol zapala swiece, Braun biegnie z gasnica, Karol nokautuje Brauna xD to sie nie wydarzy ale byloby epickie

@100mph Zapewne Karol wie jak wykonać pierwsze pierdolnięcie. Region pochodzenia zobowiązuje. Też bym chętnie takowe, wykonane na braunie zobaczył XD

@DEATH_INTJ może nie ze strachu, po prostu wiedząc, jak ten niewiele kosztujący gest, przynosi korzyści. Jeżeli to byłoby robione z myślą o kraju, to podpaliłbym nawet choinkę XD

@hist4min4 No. Bo lepiej honorowo robić sobie pod górkę, zgodnie z najlepszymi Polskimi tradycjami wsadzania sobie szprychy w koła.

Geopolityka to geopolityka, tu się robi tak żeby wyjść najlepiej jak się da.

@hist4min4 Ano myliłeś się bo przez USA mamy geopolitycznie całkiem blisko do Izraela. A że PiS poszedł srogo w stronę USA, jednocześnie obiecując nacjololom sporo to teraz jak się nie obrócą to z tyłu dupa.

Zaloguj się aby komentować