#narysunki
w komentarzach zebrane wszystkie rysunki z pierwszej edycji. przydałoby się może panie @Dziwen ogarnąć jakąś cywilizowaną galerię na koniec edycji

#narysunki
w komentarzach zebrane wszystkie rysunki z pierwszej edycji. przydałoby się może panie @Dziwen ogarnąć jakąś cywilizowaną galerię na koniec edycji

Zaloguj się aby komentować