Nareszcie koniec na dziś. 10 godzin to trochę za dużo. Sam padam na ryj.
A co mają powiedzieć sadzący.
#pracbaza #lesnapracbaza #las

Nareszcie koniec na dziś. 10 godzin to trochę za dużo. Sam padam na ryj.
A co mają powiedzieć sadzący.
#pracbaza #lesnapracbaza #las

Zaloguj się aby komentować