Napiszę do Białka prośbę żeby naprawił #wykop bo już się pajaców nalazło i robią chlew. Spam, prowokacje, zarzutki. Weźcie wypieprzajcie!

Napiszę do Białka prośbę żeby naprawił #wykop bo już się pajaców nalazło i robią chlew. Spam, prowokacje, zarzutki. Weźcie wypieprzajcie!

Zaloguj się aby komentować