Na wykopie najnowszy sondaż w którym partia Brauna jest na podium został ocenzurowany "Obrzydliwe zachowanie" XD

hejto.pl

Na wykopku Uzytkownik Bobito dodał znalezisko https://wykop.pl/link/7854367/partia-brauna-idzie-jak-burza-sensacyjny-sondaz-wyborczy wyrzucili mu znalezisko a w powodzie wyrzucenia podali komunikat odsyłający do sondażu sprzed miesiąca. Uzytkownik  ocynkowanyodpornynahejt również dodał pozniej znalezisko z sondażem https://wykop.pl/link/7854471/partia-brauna-wyprzedza-konfederacje-mijanka-na-ostatnim-miejscu-podium też je wyrzucili odsyłając znowu do innego sondażu. Ciul w tego Brauna ale odnosze wrażenie że cenzura narasta XD

"@Bobito też przed chwilą to dałem i patrzę - znikło, i to samo co u Ciebie, powołują się na inny sondaż. Przecież ten jest nowy i sensacyjny bo wyprzedza konfederację. I jeszcze dranie nie oznaczają jako duplikat żeby nie można było zgłosić zażalenia, bo tak dodają tylko "komunikat" to znalezisko znika i nie możesz się odwołać nawet. Obrzydliwe zachowanie."

#polityka #wykop

hejto.pl

Komentarze (11)

@Korwinek Współczuję spranej głowy ruską propagandą. Nie wiem jak możesz się na to łapać, gdzie my jesteśmy w kolejce do podobnego mordowania naszych rodaków jak robią to ruscy naszym sąsiadom Ukraińcom.

@Korwinek Ty chyba przemocy nie widziałeś.


On jest taki sam jak Korwin, imponuje tylko dzieciakom i mało ogarniętym osobom, bo odpalił, hehe, gaśnicę w sejmie.


Jak by mu zależało, to mógł wszystko oficjalną drogą ogarniać, a jemu tylko zależy na rozgłosie.

@kim_jestesmy_dokad_zmierzamy korwin bedzie najstarszym poslem w przyszlej kadencji sejmu, moze zostac marszalkiem seniorem lub jakims ministrem.

Zaloguj się aby komentować