Na tłocznych skrzyzowaniach wyjebalo światła.
Nie ma nikogo do kierowania ruchem. Ustawiono znaki stop i c⁎⁎j, bawcie sie xD
Dawno takiego rozpierdolu nie widziałem. To jest o 11:30 Pomyślcie co tu będzie o 16 xD #samochody #polskiedrogi

Na tłocznych skrzyzowaniach wyjebalo światła.
Nie ma nikogo do kierowania ruchem. Ustawiono znaki stop i c⁎⁎j, bawcie sie xD
Dawno takiego rozpierdolu nie widziałem. To jest o 11:30 Pomyślcie co tu będzie o 16 xD #samochody #polskiedrogi

Zaloguj się aby komentować