Na pewno jest smaczna, ale strach jeść bo można bąblowca złapać xD
#las #lesnapracbaza #pracbaza

Na pewno jest smaczna, ale strach jeść bo można bąblowca złapać xD
#las #lesnapracbaza #pracbaza

@Kubilaj_Khan W okolicach 2k13 lub 2k14 chodziłem na zbiory poziomki przemysłowej. Robota była żmudna, ale bardzo dobrze płatna. Miałem takie postanowienie, że muszę zarobić 80 zł. Raz schodziło 6 godzin, raz cztery. Dla dzieciaka taka kasa to kosmos był, w porównaniu do najniższej krajowej.
Z tego, co zapamiętałem, to tamte poziomki w ogóle nie miały smaku xd
Finał jest taki, że w miejscu plantacji obecnie stoją panele fotowoltaiczne xd
Zaloguj się aby komentować