Myślał, myślał i wziął chłop udział w #hejtopaka. Pierwszy raz od wielu lat dostanę jakikolwiek prezent Albo będzie nieparzyście i zostanę jako ostatni bez niczego xD
@Borsuk_z_boru No i mnie namówił… miałam nie brać udziału ale zapisuję się i mam nadzieję, że Ciebie wylosuje i dostaniesz takie kokoroko, że Ci oko wypadnie