#muzyka #sluchawki


Taki ze mnie audiofil, jak z osła koń wyścigowy, ale kupiłem sobie słuchawki, więc podzielę się opinią.


Audio-Technica ATH-M20xBT


Zdecydowałem się na zakup, bo moje poprzednie słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 powiedziały "dobranoc". Konkretnie, to po prostu pękł mały element przy nauszniku i się rozpadły. Dlaczego Audio-Technica? Chyba głównie dlatego, że mam gramofon tej marki i będą mi pasowały do niego wyglądem. No właśnie, wygląd. Trochę jak z memów "Ja na Instagramie. Ja w rzeczywistości". Plusem jest to, że są... czarne Poza tym niestety po wyjęciu z pudełka w porównaniu z Marleyami czy nawet moimi poprzednimi Panasonicami, które oddałem synowi, wyglądają biednie. Plastik wydaje się solidny, ale całość jest tak zaprojektowana, że nie prezentują się jakoś wyjściowo. Zasadniczo nie mają jednak wyglądać, tylko mają grać. A to... o cholerka, to one potrafią. Jak za taką cenę (260 zł w outlecie RTV Euro), to jest na prawdę rewelacja. Testowałem zarówno z klasyką rocka, punkiem, reggae ale też elektroniką i wypada to zadziwiająco dobrze. Muzyka nie zlewa się w jedno. Jest selektywność brzmienia. Wysokie tony grają fajnie i czysto. Niskie nie "dudnią" jak basy na imprezie, na której gospodarz chce pokazać, że jego sprzęt potrafi dać do pieca. Ogólnie rzecz biorąc polecam. Aha nie bez znaczenia jest wygoda. Poduszki nauszników są miękkie. Pałąk nad głową też z przyjemnego materiału. Nie ma na co narzekać.

2131641f-91ef-4f35-ae7e-408fc13bc9d5
7a125469-436e-4fc1-9a0a-91e14d4fccfa

Komentarze (9)

Umypaszka

@WatluszPierwszy też dzisiaj kupiłam słuchawki!

4b539d7d-4543-44f6-9d02-cef02195624c
Umypaszka

@WatluszPierwszy już dorzuciłam zdjęcie. miałam takie same wcześniej, wstałam od lapka ze 100 razy ciągając mocno za kabel i przeżyły, 101 razu już nie

WatluszPierwszy

@Umypaszka ja się uwolniłem od kabla kilka lat temu. Kiedyś byłem zwolennikiem teorii "panie, jeb...ć ten blutut". Teraz z kolei jak się przymusowo przesiadłem na kabelek na kilka dni, to o mały włos bym słuchawki zepsuł, bo się potknąłem o okablowanie.

TyGrySSek

@Umypaszka "słuchaweczki"

Umypaszka

@TyGrySSek to są bestie dzikie

PlatynowyBazant

@WatluszPierwszy tak wyglądają po 3 latach męczarni w gierki itd

29d3035c-51e2-4142-8dab-f84e6be20d5a
WatluszPierwszy

@PlatynowyBazant Ja zwykle po 3-4 latach i tak zmieniam na nowe, więc zakładam, że jakoś przeżyją.

Zapster

Kupiłem w zeszłym tygodniu

da2b207d-6437-4297-a100-5a3564f92109

Zaloguj się aby komentować