Muszę ją umyć
Zrobię większą to ta zostanie przemalowana. Zgniła zieleń będzie zdecydowanie bardziej pasować
#motocykle


Muszę ją umyć
Zrobię większą to ta zostanie przemalowana. Zgniła zieleń będzie zdecydowanie bardziej pasować
#motocykle


@Yes_Man to taka ciekawostka - toyota w ogóle nie gnije a mazda, to czym nowsza generacja, tym gorzej. Akurat jak ja sprzedałem swoją bo już nie chciałem trzymać kolejnej fury z sentymentu, to kumpel kupił nówkę cx30 po dwóch latach jest tragedia. Niby coś tam walczy z salonem, ale "taka ich uroda".
@Modrak pamiętam lata temu podjechała na skp nowa wtedy Mazda 6 w kombi. Diagnosta wychodzi, patrzy na auto (srebrny metalic, ale tam dookoła samochodu rdzawy nalot na wysokości progów, nadkoli) potem w dowód i pyta typa czy nie pomylił dowodów rejestracyjnych.
Typ nie, to auto ma dwa lata, kupione w salonie
Ruda była wszędzie
Zaloguj się aby komentować