Można poprawić powiadomienia? Jak np. dodać funkcję "Oznacz jako przeczytane". Chwilami to nie nadążam, żeby je wszystkie odczytać
Można poprawić powiadomienia? Jak np. dodać funkcję "Oznacz jako przeczytane". Chwilami to nie nadążam, żeby je wszystkie odczytać
Zaloguj się aby komentować