@SuperSzturmowiec też chyba taki miałem na motorynkę, i jak pomyślę o czasach motorowerów, czy pierwszych skuterków, to nie wiem czy ktokolwiek z kumpli miał inny xD no, były tanie. Czy były dobre? Były tanie
Kurde marzyłem o takiej kiedyś. Na 250 uczylem się do prawka i pierwszy egzamin miałem też na 250 później zmienili na CB250 i różnica w pracy i jeździe rozwaliła mi mózg i się od kochałem szybko xD