Miałem sen.


Adolf Hitler w wyniku przypadku zaczął podróżować w czasie i znał szczegóły zamachu na swoje życie.


Pomimo prób modyfikacji planu on zawsze wiedział co się wydarzy.


Adolf Hitler i multiversum zła.

Komentarze (10)

@Bajo-Jajo pamiętam, że Goering mówił, że jeszcze nie wie Adolf wszystkiego o nim, a Adolf w myślach na to, że ja wiem o wszystkim, nim ty zaczniesz to robić.

@Utylizejszyn i dlatego ciągle zmieniał lokum, ale historia nie chciała się zmienić - i tak czy siak miał umrzeć. Bezsilny zaaplikował sobie ołów w bunkrze Berlinie co przedstawiono w filmie "Upadek". Mimo wiedzy o tych planach nigdy nie znaleziono jednak dowodów, że Hitler wiedział o czym innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Utylizejszyn kiedys spotkalem konfiarza ktory brnac dotarl do słów "generalnie to adolf hitler chcial dobrze dla polakow, gdyby nie glupi pakt ribentrop molotow to bysmy mieli z nim jak w raju". Chyba mial podobny sen XD

@Atexor @Cybulion @rakokuc

Wyobraź sobie, że leżę ranny po nieudanej próbie zamachu i nagle pokazuje się główny Hitler z naszej linii czasu z poparzoną twarzą i mówi " tym razem też ci się nie udało" i strzela mi w głowę.

@rakokuc Piotr mial na imie ale jaki pseudonim to nie wiem, byl bylym Onrowcem, usunietym za .... No lubil chlopcow w ciasnych jeansach a w tantych czasach niezbyt to akceptowali.

@Utylizejszyn czekaj, to ty go probowales zabic i ci sie nie udawalo? Kuwa, no to jasne, on byl tak nacpany metamfa ze mozg pracowal na 100% - wiedzial wszystko i byl wszedzie jak w filmie Lucy

Zaloguj się aby komentować