Miałem nie kupować Gierek w tym roku ehhh

Fus to dah

ehh wywala do pulpitu jak chce zakończyć tworzenie postaci i wpisuje imię - pomogła klawiatura na BT

#tygrysekcontent

e5fcdce9-e004-47d3-aac3-59c9d72120a4

Komentarze (9)

roadie

@TyGrySSek to gothic 1?

Paciu06

Ja już przestałem tak gadać i teraz co roku z czystym sumieniem ogrywam jakąś gierkę na zimę aktualnie KCD 2

TyGrySSek

@Paciu06 mam kupione dlc 1 do tego a nie mam ochoty grać. Miałem plan od nowa zacząć ale się nie odechcialo. Ogólnie postać miałem mocno rozwiniętą i takie dlc to jedynie dla fabuły bym zaliczył.

Paciu06

@TyGrySSek ja też jakoś nigdy nie wracam do DLC. Generalnie wolę sobie kupić grę po czasie w komplecie. Ostatnio byłem podjadamy elden ring i cieszyłem się że DLC wychodzi za 2 miechy ale po tym czasie fascynacja grą już przeszła.

Krzysztof_M

@TyGrySSek ja kupiłem i ograłem jeszcze raz tyle że na VR fajnie zwłaszcza że za pierwszym razem grałem w roku wydania, to jakiś czas temu.

TyGrySSek

@Krzysztof_M na jakim vr grałeś? to ta sama wersja co zwykła czyli po polsku?

Krzysztof_M

@TyGrySSek Meta Quest 3 ale czy po polsku? Ze Steam to tam możesz sobie sprawdzić.

6502

@TyGrySSek Kiedyś też kupowałem gierki tak jak ty, a potem dostałem strzałą w kolano.

Zaloguj się aby komentować