suseu★Liderw Memy2024-01-22T13:11:18+01:00119#memy #heheszki #narkotykizawszespoko #suseuspamuje11912Udostępnij
BajerOp2024-01-23T08:00:58+01:000@5tgbnhy6 nie takie sto, bo wbrew jakiemuś obiegowemu poglądowi to zioło nie jest tam wcale legalne, tym bardziej handel
5tgbnhy62024-01-23T09:39:21+01:001@BajerOp jakby za hodowle do 5 roslin grozil mi mandat o wartosci mniejszej niz koszt 100 gieta a nie czapa jak w polsce, to ani ja ani zaden znajomy by wiecej nie musieli brac udzialu w handlu
Jarem2024-01-22T18:00:00+01:000@Jim_Morrison Hurtem, ale nie 20 lat temu. 5 lat o ile dobrze pamiętam
Jim_Morrison2024-01-23T02:33:36+01:001@Jarem Mhm, 13zł za gramika siuwaksu, no nie sądzę. Chyba, że ten hurt to tak ze dwie tony to wtedy ok.
Jarem2024-01-23T07:21:10+01:000@Jim_Morrison 11.5 zł. Kwestia dojścia. 200 tak ogarnąłem. No ale nie potrzebuje, żeby ktoś mi wierzył :)