Komentarze (6)
To to "psiecko" czy cos popieprzyłem?
@Trawienny Nie, to Dzies.
Psiecko jest jak wozisz psa w wózku.
@Alembik raz jeden widziałem jak wieźli psa w wózku, było to w Warszawie, na nowym świecie. Piesek w stylu chihuahua.
Na początku myślałem, że to jakiś heppening tudzież artystyczny performens
@Rafau Nie, po prostu spacer bez wózka z takim psem to dla niego udręka. Yorki i inne małe psiaki powinno się wozić w wózku dla ich dobra. Serce bym im jebnęło jakby popierdalały tyle xD Tak samo zamiast wychodzić z nimi często, powinno się raczej uczyć je używać kuwety.
@Alembik możesz mieć rację, ale mi się to i tak nie skleja w głowie, żeby do wózka dziecięcego wkładać psa i iść tak na miasto.
No i stylowka tych ludzi też była dopełnieniem - taka pokazówka wyjęta żywcem z żurnala; ten pies w wózku wyglądał jak modny rekwizyt ludzi, którzy nie za bardzo wiedzą co się robi z bardzo dużymi pieniędzmi odziedziczonymi po rodzicach.
@Trawienny to chłopies
Zaloguj się aby komentować
