Komentarze (13)
@tomilidzons w marcu jak w garncu
@deafone a w kwietniu wcale nie lepiej. Jeszcze tylko grad na majówkę i mamy polskie lato.
@jimmy_gonzale jimmy, skąd tyle jadu w Tobie?
@deafone akurat w tym wpisie to tylko pesymizm.
@jimmy_gonzale oj tam - już nawet po przesileniu jest fajnie. Dzisiaj wychodzę na dwór, a tam ptaki śpiewają jak opętane - wiosna Panie całą mordą.
@deafone tak średnio bym powiedział

@tomilidzons marzec - maj. Najpiękniejszy czas w roku. Wcześniej piździ, później parówa, a wiosna, z tymi umiarkowanymi temperaturami i świeżą, kiełkującą zielenią, jest po prostu przepiękna.
@wiatrodewsi +1
@wiatrodewsi i ten delikatny aromat psiej kupy, unoszący się na ciepłym wietrze
@Porsze Aaa to już miejskie aromaty. Ja jestem ze wsi i u mnie czuć co najwyżej orzeźwiający aromat krowiego obornika
@wiatrodewsi Nie zapominaj o wczesnej jesieni, gdzie można przez część dnia chodzić w koszulce, ale w pewnym momencie robi się trochę zimno, wtedy zakładasz bluzę i jest super komfortowo.
@tomilidzons to raczej jest tak, że we wrześniu przy 10 stopniach chodzi się w kurtkach, a w marcu przy 10 na krótki rękaw.
w tym roku kurtki zimowej na sobie nie miałem XD
Zaloguj się aby komentować
