GumaturboOsobistośćw Hydepark2025-06-10T21:37:34+02:0010#mecz Jest dobrze,atakujemy,przerywany akcje przeciwnikowi i przegrywamy 1-0😁106Udostępnij
aerthevist2025-06-10T21:39:56+02:005@Gumaturbo wszystko zgodnie z planem. W drugiej połowie strata kolejnej bramki i można spokojnie na wakacje jechać
Gumaturbo2025-06-10T21:41:09+02:003@aerthevist oni cały czas mają w reprezentacji wakacje a grają tylko w klubach
suseu2025-06-10T21:48:09+02:002@Gumaturbo Typowa gra naszej reprezentacji, dziś i tak nie jest tak źle a bramka padła po podwójnym błędzie bramkarza bo najpierw w polu karnym traci piłkę a potem fauluje przeciwnika