Miedzyzdroje2005Gruba rybaw Star Wars2023-04-12T23:29:47+02:006#mandalorianin to najlepsze, co spotkało #gwiezdnewojny - szczególnie najnowszy odcinek 63Udostępnij
obibok2023-04-12T23:36:50+02:001Własnie obejrzałem odcinek na nowym nagłosnieniu. Wizualnie nowy sezon zachwyca a dźwięk wymiata.