Mam wrażenie, że debilów na motocyklach jest więcej niż w samochodach czy innych "hobby". Skąd to się bierze?
Jest happy end :)
#motocykle #boogiecontent
Mam wrażenie, że debilów na motocyklach jest więcej niż w samochodach czy innych "hobby". Skąd to się bierze?
Jest happy end :)
#motocykle #boogiecontent
Zaloguj się aby komentować