Mam farbę w spray'u, ale spadł mi ten guziczek, co wypluwa też przy okazji farbę. Jak go wkładam, to nie psika. Co robię źle? Guzik nie jest uszkodzony.
Mam farbę w spray'u, ale spadł mi ten guziczek, co wypluwa też przy okazji farbę. Jak go wkładam, to nie psika. Co robię źle? Guzik nie jest uszkodzony.
Zaloguj się aby komentować