Mam dość #allegro, ostatni raz robiłem tam zakupy. Klasycznie allegro wcisnęło swojego kuriera ale przy okazji wybrali sobie adres 300km od paczkomatu który miałem zaznaczony. Ha tfu
Mam dość #allegro, ostatni raz robiłem tam zakupy. Klasycznie allegro wcisnęło swojego kuriera ale przy okazji wybrali sobie adres 300km od paczkomatu który miałem zaznaczony. Ha tfu
Zaloguj się aby komentować