Malina odmiany Delniwa bardzo ładne owoce i bardzo słodkie. Sadzona jakoś w lipcu więc owocowanie ma późniejsze jak powinna. Zaskakująco jędrny owoc, będzie dobry do dekoracji ciast.
#ciekawostki #ogrod #ogrodnictwo #zainteresowania


Malina odmiany Delniwa bardzo ładne owoce i bardzo słodkie. Sadzona jakoś w lipcu więc owocowanie ma późniejsze jak powinna. Zaskakująco jędrny owoc, będzie dobry do dekoracji ciast.
#ciekawostki #ogrod #ogrodnictwo #zainteresowania


Aż sprawdziłem czy to nie ta odmiana która ostatnio przykuła moją uwagę - perfidny chwyt marketingowy (na równi ze 100% smaku i innych '100%' w przypadku gdzie 35g owoców przypada na 100g dżemu).
Jak dla mnie 100g owoców do 100g dżemu się nie kwalifikuje na napisanie 100% a co dopiero to🙃
Ktoś robił ostatnio i powie ile kg malin na 1kg dżemu?

@ttoommakkoo chłyt marketingowy tak jak promocje w Biedronce czy Lidlu, trzeba umieć czytać etykiety. Polka i Polana to jedne z najlepszych malin z przeznaczeniem przerobowym. Etykiety nie kłamią raczej bo do produkcji użyli 100% malin odmiany Polana, ale już mniejszym druczkiem z tyłu masz 35g malin na 100g gotowego dżemu.
Zaloguj się aby komentować