@bartek555 chciałbym tak umić.Czeka mnie podobny temat ale to chyba muszę zerwać stary styropian bo dziadek kleił a powiedzmy,że nieszczególnie zwracał uwagę czy jest równo XD no a jeśli nie ma powierzchni to nakładanie kleju i wklejanie siatki to jest kur... dramat
@Belzebub racja, przygotowania zawsze zajmuja wiecej niz sama koncowa robota. Moze da sie ten styropian zetrzec na rowno? czy jest az taki hardkor? potem moglbys wkleic siatke i klejem pierwszym i drugim moze wyrownac.
@bartek555 to są wzgórza i doliny.Sam mur też nie był równy mam stare zdjęcia domu.Raczje wchodzi w grę albo naklejanie na to co jest albo zrywanie i robienie na nowo.A w sumie to korci mnie zerwanie całkowicie i odsłonięcie cegły ale zawsze to większe straty ciepła
@bartek555 zobaczymy. Nie chce tego spieprzyć może wezmę firmę dopytam też o dofinansowania z czystego powietrza może akurat się załapie. Ostatnim razem jak pytałem to przekroczyłem dochód a teraz to nie wiem