@pushack akurat fota ściągnięta z archiwum prywatnego. Wiem ale Niemcy tworzyli różne konstrukcje. Sam jestem w posiadaniu kliszy z przed wojny. I zdjęcia mam wywolane niej. Głównie tego samolotu. Jak startuje albo jest na lotnisku w okolicy Poznania.